HAKKIMIZDA

Hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak temel kalite politikamızdır.

2009 yılından itibaren VIP Taşımacılık ve Operasyonel Filo Kiralama sektörlerinde hizmet veren SİMETRİ FİLO, her yıl yenilenen araçları, deneyimli kadrosu ve sürekli gelişen hizmet anlayışı ile sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır.

Hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak temel kalite politikamızdır.

VİZYONUMUZ

 

VIP Taşımacılık ve Operasyonel Filo Kiralama sektörlerinde, kaliteli hizmet anlayışı ile tercih edilen sektörün lokomotif kuruluşu olmaktır.

MİSYONUMUZ

 

VIP Taşımacılık ve Operasyonel Filo Kiralama Sektörlerinde, müşteri memnuniyetini öncelikli amaç edinip müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirleyip en uygun hizmeti sağlamaktır.

DEĞERLERİMİZ

 

Çözüm Odaklılık; Sermaye, emek, işgücü ve doğal kaynaklarda müşterilerimize tasarruf sağlayacak kararlar verme, çözüm üretme konusunda kararlıyız.

Yenilikçilik; Ar-ge faaliyetlerine önem vererek müşterilerimize fayda sağlayacak çözümler üretiriz.

Çalışana ve müşterilerimize saygı; Müşterilerimize ve çalışanlarımıza saygılı davranırız. Müşteri memnuniyeti, hizmet politikamızın temelidir.

Kişilik kavramı; Simetri Filo’nun şirket çalışanlarından, yöneticilerinden, sahiplerinden ayrı bir kişiliği vardır. Müşterilere en doğru tercih ve en uygun maliyet gerektiren kararlarda yardımcı olur.

Takım Çalışması; Simetri Filo çalışanları, sorumluluğunun bilincindedir. Daima güler yüzlü olmayı prensip edinmiş, müşteri memnuniyetine önem veren çalışanlarımız, uyum içinde keyifle çalışır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında gidermeye önem veririz.